Movies
Ratings
798
HoppersRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.0
- The UglyRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0