Movies
Ratings
145
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0
New York StoriesRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Pixar StoryRated ★ 3.5
Fading GigoloRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
8 WomenRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The Age of InnocenceRated ★ 5.0
The Twilight SamuraiRated ★ 4.0
The Princess and the PilotRated ★ 2.0
DownfallRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0