Movies
Ratings
50
CoralineRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5