Movies
Ratings
2243
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0- HeroRated ★ 1.5
- Hansan ReduxRated ★ 2.0
BrokerRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Juror 8Rated ★ 4.0- Dachimawa LeeRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5