Movies
Ratings
215
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.5
MementoRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5