Movies
Ratings
1080
SiratRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 2.5
The Quick and the DeadRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
Lost HighwayRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.5