Movies
Ratings
297
SinnersRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
He Was a Quiet ManRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
About My FatherRated ★ 2.5
No EscapeRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
ParthenopeRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 3.0