Movies
Ratings
157
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Good MorningRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5