Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
GamerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0