Series
Ratings
27
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Dark TouristRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
To. JennyRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.0
MirandaRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 2.5