Movies
Ratings
537
The King's WardenRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
The RevenantRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 1.0
MaborosiRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
TrumboRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Tune in for LoveRated ★ 1.0
Sick of MyselfRated ★ 1.5