Movies
Ratings
139
Baby Assassins 2Rated ★ 4.0
Baby AssassinsRated ★ 3.0
Baby Assassins Nice DaysRated ★ 4.0
BakudanRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
The Long WalkRated ★ 2.5
The FalloutRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
A Man of ReasonRated ★ 2.5
The ClosetRated ★ 1.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Last House on the LeftRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5