Series
Ratings
30- The Suite Life of Zack & Cody Season 1Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 2.5
Love and AnarchyRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.5
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 3.5
Kiss that KillsRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5