Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5