Movies
Ratings
281
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0- The Life and Death of Monty JubeiRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
YakutatazuRated ★ 4.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 4.0
GuestRated ★ 4.5
PoisonRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 4.0- Planet SpoiliaRated ★ 4.5
Happy as LazzaroRated ★ 5.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5