Titles you rated
Severance Season 2Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Sean Combs: The ReckoningRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
SirensRated ★ 2.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
DisclaimerRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0