Movies
Ratings
440
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
LucaRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0- The Observer′s JournalRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5