Movies
Ratings
675
The King's WardenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 2.5