Movies
Ratings
425
King KongRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 0.5
BurntRated ★ 2.5
The Good NurseRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 0.5
The KingRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 2.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
AmourRated ★ 4.0
RomaRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5