Titles you rated
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 1.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0