Movies
Ratings
703
Project Hail MaryRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5