Series
Ratings
26
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.0
So Not Worth ItRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5