Movies
Ratings
182
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0