Series
Ratings
360
Crime SceneRated ★ 4.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 1.5
GalileoRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 5.0- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 10Rated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 2.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0