Movies
Ratings
178
Camp MassacreRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
Collective InventionRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Two Night StandRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0