Movies
Ratings
900
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Carry OnRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
HeatRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0