Movies
Ratings
377
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
My 11th MotherRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0