Movies
Ratings
409
The SubstanceRated ★ 1.0
UnthinkableRated ★ 4.5
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Street KingsRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 1.5
The ExpendablesRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
ParkerRated ★ 3.0