Movies
Ratings
1124
SiratRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
Man with a Movie CameraRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
A Real PainRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0