Movies
Ratings
2318
The LotteryRated ★ 3.0- Whispering WaterRated ★ 2.5
The BelieversRated ★ 3.5
VinyanRated ★ 2.0
The FatherRated ★ 4.5
ReincarnationRated ★ 4.0
OccultRated ★ 3.5- WakeRated ★ 3.5
Body DoubleRated ★ 3.0
DeliveranceRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Big SleepRated ★ 3.5
The Little Girl Who Conquered TimeRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 4.0
The PactRated ★ 1.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Children of the CornRated ★ 2.5
Children of the Corn: GenesisRated ★ 2.0
Let's Scare Jessica to DeathRated ★ 3.5
FrewakaRated ★ 3.0