Movies
Ratings
249
Ocean's EightRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5