Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Wicked Little LettersRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
W.E.Rated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5