Series
Ratings
17
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.5