Movies
Ratings
53
The SuspectRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0