Movies
Ratings
466
OppenheimerRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5