Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 0.5
DuneRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.0