Movies
Ratings
100
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0