Series
Ratings
103
Kengan Ashura Part Season 2Rated ★ 2.5
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 3.0
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0