Movies
Ratings
264
Midnight RunnersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5- Holy PunchRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SWITCHRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5