Movies
Ratings
588
The Night OwlRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.0
BAKA's IdentityRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0