Movies
Ratings
369
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5