Titles you rated
Love ForecastRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
StardustRated ★ 4.5
HugoRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0