Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Little GirlRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
Send HelpRated ★ 4.0
God's Daughter DancesRated ★ 2.5
MelancholiaRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0- Basil and DaisyRated ★ 3.0
- The Mountain Between UsRated ★ 3.0
A BedsoreRated ★ 3.5- UmbrellaRated ★ 2.5
- Potato Sweet PotatoRated ★ 3.5
- 우라까이 하루키Rated ★ 2.5
Eunha VideoRated ★ 2.0- Fly Me to the MoonRated ★ 4.0
- Blossoms & BloodRated ★ 3.0
- My Annoying MotherRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5