Titles you rated
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Time of CinemaRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0- The NestRated ★ 2.5
ElectionRated ★ 4.0
Toy Story of Terror!Rated ★ 4.5
Day & NightRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0- In Our DayRated ★ 5.0
SiratRated ★ 4.0
Project 30Rated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 2.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.5
The Life of ChuckRated ★ 2.0
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5