Titles you rated
Isle of DogsRated ★ 2.0
HerstoryRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
CarolRated ★ 3.5
El SistemaRated ★ 3.5
I Am Heath LedgerRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Ma MaRated ★ 2.5
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 2.5
My Blueberry NightsRated ★ 2.0