Movies
Ratings
304
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Don't Breathe 2Rated ★ 2.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Journey to the shoreRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Their UniverseRated ★ 4.5
NowhereRated ★ 2.0
MissingRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
The WitchesRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0