Movies
Ratings
630
Man in LoveRated ★ 3.5
The Face of LoveRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Road TripRated ★ 4.5
NotoriousRated ★ 4.5
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 4.5
Wedding CrashersRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Walk the LineRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0