Series
Ratings
37
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Busted! Season 3Rated ★ 3.5