Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
The WitnessRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0