Movies
Ratings
64
Blade IIRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
BladeRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0